GC30E-6P1J
GC30E-6P1J MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; GEL,acid-lead,Li-FePO4
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4
Power: 30W
Efficiency: 80%
Max. charging current: 1.04A
Output voltage: 28.6V DC
Kind of output connector: 5,5/2,1
Connectors for the country: Europe
на замовлення 47 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 28.6V 1.04A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Size / Dimension: 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 30W, Voltage - Nominal: 28.6V, Charge Current - Max: 1.04A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC30E-6P1J GC30E-6P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GC30E-spec.pdf Description: BATT CHARGER DESKTOP 28.6V 1.04A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Size / Dimension: 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 30W
Voltage - Nominal: 28.6V
Charge Current - Max: 1.04A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GC30E-6P1J GC30E-6P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc30espec.pdf Charger Single-OUT 28.6V 1.04A 30W Carton
на замовлення 32 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 79 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
GC30E-6P1J GC30E-6P1J Виробник : MEAN WELL gc30e-spec.pdf AC/DC, Вход: 90-264VAC, Выход: 28.6В/1.04А, 0...50 С, charger Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GC30E-6P1J GC30E-6P1J Виробник : MEAN WELL gc30e-spec.pdf AC/DC, Вход: 90-264VAC, Выход: 28.6В/1.04А, 0...50 С, charger Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GC30E-6P1J GC30E-6P1J Виробник : MEAN WELL GC30E-SPEC.PDF Battery Chargers 30W 28.6V 1.04A w/EURO power cord