Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC321AD7LP103KX18D
GC321AD7LP103KX18D
GC321AD7LP103KX18D Murata Electronics
GC321AD7LP103KX18-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 450V X7T 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 2930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 450V X7T 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC321AD7LP103KX18D GC321AD7LP103KX18D Виробник : Murata Electronics GC321AD7LP103KX18-00B.pdf Description: CAP CER 10000PF 450V X7T 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
GC321AD7LP103KX18D GC321AD7LP103KX18D Виробник : Murata Electronics GC321AD7LP103KX18_00B-3044437.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 450 VDC 10% 0805 X7T AEC-Q200