Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC321BD7LP223KX19L
GC321BD7LP223KX19L
GC321BD7LP223KX19L Murata Electronics
GC321BD7LP223KX19-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.022UF 450V X7T 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 450V X7T 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC321BD7LP223KX19L GC321BD7LP223KX19L Виробник : Murata Electronics GC321BD7LP223KX19-00B.pdf Description: CAP CER 0.022UF 450V X7T 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF