GC330A48-C4P
GC330A48-C4P MEAN WELL USA Inc.
GC330-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 54.4V 4.8A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Power - Max: 326.4W
Voltage - Nominal: 54.4V
Charge Current - Max: 4.8A
Number of Cells: 1
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 54.4V 4.8A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Desktop, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 326.4W, Voltage - Nominal: 54.4V, Charge Current - Max: 4.8A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC330A48-C4P GC330A48-C4P Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc330-spec.pdfpdfjs.pdf Battery Chargers 1-OUT 54.4V 4.8A 326.4W
на замовлення 19 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
GC330A48-C4P GC330A48-C4P Виробник : MEAN WELL GC330_SPEC.PDF Battery Chargers 261.1-326.4W 54.4V 4.8-6A Battery Chrgr
товару немає в наявності
GC330A48-C4P GC330A48-C4P Виробник : MEAN WELL GC330-SPEC.PDF GC330-SPEC.PDF Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 4.8A; 20÷65Ah; 54.4VDC
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Max. charging current: 4.8A
Batteries capacity: 20...65Ah
Output voltage: 54.4V DC
Efficiency: 93.5%
Application: rechargeable battery 48V