Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC331AD72W153KX01D
GC331AD72W153KX01D
GC331AD72W153KX01D Murata Electronics
GCM033R71A103KA03-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.015UF 450V X7T 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 450V X7T 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC331AD72W153KX01D GC331AD72W153KX01D Виробник : Murata Electronics GCM033R71A103KA03-01A.pdf Description: CAP CER 0.015UF 450V X7T 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
GC331AD72W153KX01D GC331AD72W153KX01D Виробник : Murata Electronics GC331AD72W153KX01_00B-3140122.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015 uF 450 VDC 10% 1206 X7T AEC-Q200