Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC331AD7LP333KX18D
GC331AD7LP333KX18D
GC331AD7LP333KX18D Murata Electronics
GC331AD7LP333KX18-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.033UF 450V X7T 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 450V X7T 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC331AD7LP333KX18D GC331AD7LP333KX18D Виробник : Murata Electronics GC331AD7LP333KX18-00B.pdf Description: CAP CER 0.033UF 450V X7T 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF