Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC331AD7LQ103KX18D
GC331AD7LQ103KX18D
GC331AD7LQ103KX18D Murata Electronics
GC331AD7LQ103KX18-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP MLCC .01UF 630V X7T 1206
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 630 VDC 10% 1206 X7T AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC331AD7LQ103KX18D GC331AD7LQ103KX18D Виробник : Murata Electronics GC331AD7LQ103KX18_00B.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 630 VDC 10% 1206 X7T AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
GC331AD7LQ103KX18D GC331AD7LQ103KX18D Виробник : Murata Electronics GC331AD7LQ103KX18-00B.pdf Description: CAP MLCC .01UF 630V X7T 1206