Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC331BD72J103KX01L
GC331BD72J103KX01L
GC331BD72J103KX01L Murata Electronics
k35e.ashx?la=en-us&cvid=20200508021757000000
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 630V X7T 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 630V X7T 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC331BD72J103KX01L GC331BD72J103KX01L Виробник : Murata Electronics k35e.ashx?la=en-us&cvid=20200508021757000000 Description: CAP CER 10000PF 630V X7T 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
GC331BD72J103KX01L GC331BD72J103KX01L Виробник : Murata Electronics GC331BD72J103KX01_00B-3140236.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 630 VDC 10% 1206 X7T AEC-Q200