Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC331BD72W333KX01L
GC331BD72W333KX01L
GC331BD72W333KX01L Murata Electronics
GC331BD72W333KX01-01-1771399.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
на замовлення 4838 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 450V X7T 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC331BD72W333KX01L GC331BD72W333KX01L Виробник : Murata Electronics GCJ21BR71A106KE01-01A.pdf Description: CAP CER 0.033UF 450V X7T 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Capacitance: 0.033 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.033 µF