Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC331BD7LQ223KX18L
GC331BD7LQ223KX18L
GC331BD7LQ223KX18L Murata Electronics
GC331BD7LQ223KX18-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP MLCC .022UF 630V X7T 1206
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 630 VDC 10% 1206 X7T AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC331BD7LQ223KX18L GC331BD7LQ223KX18L Виробник : Murata Electronics GC331BD7LQ223KX18-00B.pdf Description: CAP MLCC .022UF 630V X7T 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
GC331BD7LQ223KX18L GC331BD7LQ223KX18L Виробник : Murata Electronics GC331BD7LQ223KX18_00B-3044474.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 630 VDC 10% 1206 X7T AEC-Q200