Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC331CD72W473KX03L
GC331CD72W473KX03L
GC331CD72W473KX03L Murata Electronics
k35e.ashx?la=en-us&cvid=20200508021757000000
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206
на замовлення 1918 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047 uF 450 VDC 10% 1206 X7T AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC331CD72W473KX03L GC331CD72W473KX03L Виробник : Murata Electronics GC331CD72W473KX03_00B-3140297.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047 uF 450 VDC 10% 1206 X7T AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
GC331CD72W473KX03L GC331CD72W473KX03L Виробник : Murata Electronics k35e.ashx?la=en-us&cvid=20200508021757000000 Description: CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206