Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC331CD7LQ473KX19L
GC331CD7LQ473KX19L
GC331CD7LQ473KX19L Murata Electronics
GC331CD7LQ473KX19-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.047UF 630V X7T 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 1738 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 630V X7T 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC331CD7LQ473KX19L GC331CD7LQ473KX19L Виробник : Murata Electronics GC331CD7LQ473KX19-00B.pdf Description: CAP CER 0.047UF 630V X7T 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.047 µF
товару немає в наявності
GC331CD7LQ473KX19L GC331CD7LQ473KX19L Виробник : Murata Electronics GC331CD7LQ473KX19_00B-3044462.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047 uF 630 VDC 10% 1206 X7T AEC-Q200