Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC332DD72J333KX01L
GC332DD72J333KX01L
GC332DD72J333KX01L Murata Electronics
GC332DD72J333KX01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.033UF 630V X7T 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 0.033 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 630V X7T 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC332DD72J333KX01L GC332DD72J333KX01L Виробник : Murata Electronics GC332DD72J333KX01-01.pdf Description: CAP CER 0.033UF 630V X7T 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.033 µF
товару немає в наявності
GC332DD72J333KX01L GC332DD72J333KX01L Виробник : Murata Electronics GC332DD72J333KX01_00B-3140366.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.033 uF 630 VDC 10% 1210 X7T AEC-Q200