Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC332QD72E104KX01L
GC332QD72E104KX01L
GC332QD72E104KX01L Murata Electronics
GCJ188R71H104KA12-02B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 250V X7T 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 250V X7T 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC332QD72E104KX01L GC332QD72E104KX01L Виробник : Murata Electronics GCJ188R71H104KA12-02B.pdf Description: CAP CER 0.1UF 250V X7T 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
GC332QD72E104KX01L GC332QD72E104KX01L Виробник : Murata Electronics GC332QD72E104KX01_00B-3140255.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 250 VDC 10% 1210 X7T AEC-Q200