Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC343DD7LP334KX18L
GC343DD7LP334KX18L
GC343DD7LP334KX18L Murata Electronics
GC343DD7LP334KX18-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.33UF 450V X7T 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 450V X7T 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC343DD7LP334KX18L GC343DD7LP334KX18L Виробник : Murata Electronics GC343DD7LP334KX18-00B.pdf Description: CAP CER 0.33UF 450V X7T 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
GC343DD7LP334KX18L GC343DD7LP334KX18L Виробник : Murata Electronics GC343DD7LP334KX18-00B.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.33 uF 450 VDC 10% 1812 X7T AEC-Q200