Продукція > MURATA ELECTRONICS > GC343QD72E224KX01L
GC343QD72E224KX01L
GC343QD72E224KX01L Murata Electronics
k35e.ashx?la=en-us&cvid=20200508021757000000
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.22UF 250V X7T 1812
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 250 VDC 10% 1812 X7T AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC343QD72E224KX01L GC343QD72E224KX01L Виробник : Murata Electronics k35e.ashx?la=en-us&cvid=20200508021757000000 Description: CAP CER 0.22UF 250V X7T 1812
товару немає в наявності
GC343QD72E224KX01L GC343QD72E224KX01L Виробник : Murata Electronics GC343QD72E224KX01_00B-3140367.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 250 VDC 10% 1812 X7T AEC-Q200