GC9700-150E Microchip Technology
gc9700series.pdf
Виробник: Microchip Technology
Diode RF Schottky 70V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 70V 15MA CHIP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2.1pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 15mA, Supplier Device Package: Chip, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 430 mV @ 1 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 50 V.
Інші пропозиції GC9700-150E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC9700-150E Виробник : Microchip Technology Description: DIODE SCHOTTKY 70V 15MA CHIP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2.1pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 15mA
Supplier Device Package: Chip
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 430 mV @ 1 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 50 V