Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD188R71H102MA01D
GCD188R71H102MA01D
GCD188R71H102MA01D Murata Electronics
GCD188R71H102MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD188R71H102MA01D GCD188R71H102MA01D Виробник : Murata Electronics GCD188R71H102MA01_01C.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000 pF 50 VDC 20% 0603 X7R AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1000 pF