GCD188R71H223KA01D
GCD188R71H223KA01D Murata Electronics North America
c03e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.022uF 50volts X7R 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD188R71H223KA01D GCD188R71H223KA01D Виробник : Murata Electronics c03e-806517.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.022uF 50volts X7R 10%