Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD188R71H332KA01D
GCD188R71H332KA01D
GCD188R71H332KA01D Murata Electronics
GCD188R71H332KA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 50V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD188R71H332KA01D GCD188R71H332KA01D Виробник : Murata Electronics GCD188R71H332KA01-01.pdf Description: CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 3300 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
GCD188R71H332KA01D GCD188R71H332KA01D Виробник : Murata Electronics GCD188R71H332KA01-01-1668089.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3300 pF 50 VDC 10% 0603 X7R AEC-Q200