Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD188R72A222KA01D
GCD188R72A222KA01D
GCD188R72A222KA01D Murata Electronics
c03e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200 pF 100 VDC 10% 0603 X7R AEC-Q200
на замовлення 2914 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD188R72A222KA01D GCD188R72A222KA01D Виробник : Murata Electronics North America c03e.ashx Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0603