Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD188R72A272KA01D
GCD188R72A272KA01D
GCD188R72A272KA01D Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2700 pF 100 VDC 10% 0603 X7R AEC-Q200
на замовлення 8615 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.7nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 2.7nF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Manufacturer series: GCD, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD188R72A272KA01D GCD188R72A272KA01D Виробник : Murata Electronics Description: CAP CER
товару немає в наявності
GCD188R72A272KA01D GCD188R72A272KA01D Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.7nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 2.7nF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Manufacturer series: GCD
Roll diameter max.: 180mm