Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD188R72A472KA01D
GCD188R72A472KA01D
GCD188R72A472KA01D Murata Electronics
GCD188R72A472KA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Open Mode, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD188R72A472KA01D GCD188R72A472KA01D Виробник : Murata Electronics GCD188R72A472KA01-01.pdf Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4700 pF