Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD216R71H222KA01D
GCD216R71H222KA01D
GCD216R71H222KA01D Murata Electronics
GCJ21BR71A106KE01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Open Mode, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD216R71H222KA01D GCD216R71H222KA01D Виробник : Murata Electronics GCD216R71H222KA01-01-1668559.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200 pF 50 VDC 10% 0805 X7R AEC-Q200