Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD21BR71H104MA01L
GCD21BR71H104MA01L
GCD21BR71H104MA01L Murata Electronics
GCD21BR71H104MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
GCD21BR71H104MA01L GCD21BR71H104MA01L Виробник : Murata Electronics GCD21BR71H104MA01-01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 50 VDC 20% 0805 X7R AEC-Q200