GCD21BR71H223KA01L
GCD21BR71H223KA01L Murata Electronics North America
c03e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 50 VDC 10% 0805 X7R AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD21BR71H223KA01L GCD21BR71H223KA01L Виробник : Murata Electronics GCD21BR71H223KA01_01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 50 VDC 10% 0805 X7R AEC-Q200