Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD21BR71H333KA01L
GCD21BR71H333KA01L
GCD21BR71H333KA01L Murata Electronics
GCD21BR71H333KA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD21BR71H333KA01L GCD21BR71H333KA01L Виробник : Murata Electronics GCD21BR71H333KA01-01.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.033 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
GCD21BR71H333KA01L GCD21BR71H333KA01L Виробник : Murata Electronics GCD21BR71H333KA01_01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.033 uF 50 VDC 10% 0805 X7R AEC-Q200