Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD21BR71H473KA01L
GCD21BR71H473KA01L
GCD21BR71H473KA01L Murata Electronics
GCD21BR71H473KA01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047 uF 50 VDC 10% 0805 X7R AEC-Q200
на замовлення 9280 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD21BR71H473KA01L GCD21BR71H473KA01L Виробник : Murata Electronics North America c03e.ashx Description: CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805