Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD21BR72A103KA01L
GCD21BR72A103KA01L
GCD21BR72A103KA01L Murata Electronics
GCD21BR72A103KA01_01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 100 VDC 10% 0805 X7R AEC-Q200
на замовлення 3175 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD21BR72A103KA01L GCD21BR72A103KA01L Виробник : Murata Electronics GCD21BR72A103KA01-01.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
товару немає в наявності