Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCE188R71H472KA01D
GCE188R71H472KA01D
GCE188R71H472KA01D Murata Electronics
c03e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700 pF 50 VDC 10% 0603 X7R AEC-Q200
на замовлення 12154 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCE188R71H472KA01D GCE188R71H472KA01D Виробник : Murata Electronics North America c03e.ashx Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0603