GCE216R71H472KA01D
GCE216R71H472KA01D Murata Electronics North America
c03e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0805
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700 pF 50 VDC 10% 0805 X7R AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCE216R71H472KA01D GCE216R71H472KA01D Виробник : Murata Electronics GCE216R71H472KA01_01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700 pF 50 VDC 10% 0805 X7R AEC-Q200