GCE216R72A222KA01D
GCE216R72A222KA01D Murata Electronics North America
c03e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 2200pF 100volts X7R 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCE216R72A222KA01D GCE216R72A222KA01D Виробник : Murata Electronics c03e-516224.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 2200pF 100volts X7R 10%