Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCE216R72A472KA01D
GCE216R72A472KA01D
GCE216R72A472KA01D Murata Electronics
c03e-516224.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 4700pF 100volts X7R 10%
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCE216R72A472KA01D GCE216R72A472KA01D Виробник : Murata Electronics North America c03e.ashx Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0805