Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCE21BR71H223KA01L
GCE21BR71H223KA01L
GCE21BR71H223KA01L Murata Electronics
GCE21BR71H223KA01_01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 50 VDC 10% 0805 X7R AEC-Q200
на замовлення 3056 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCE21BR71H223KA01L GCE21BR71H223KA01L Виробник : Murata Electronics North America c03e.ashx Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805