Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCG1550C1H910JA01J
GCG1550C1H910JA01J
GCG1550C1H910JA01J Murata Electronics
c03e-516224.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 91pF; 50V; CHA; ±5%; SMD; 0402; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 91pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: CHA, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Manufacturer series: GCG, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -55...150°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCG1550C1H910JA01J GCG1550C1H910JA01J Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 91pF; 50V; CHA; ±5%; SMD; 0402; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 91pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: CHA
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: GCG
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...150°C