Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188L81E333KA01D
GCJ188L81E333KA01D
GCJ188L81E333KA01D Murata Electronics
c03e-516224.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.033uF 25volts X8L 10% Soft Term
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188L81E333KA01D GCJ188L81E333KA01D Виробник : Murata Electronics GCJ188L81E333KA01-02B.pdf Description: CAP CER 33000PF 25V X8L 0603