Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188L81E393MA01J
GCJ188L81E393MA01J
GCJ188L81E393MA01J Murata Electronics
GCJ188L81E393MA01_02B-3139961.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.039 uF 25 VDC 20% 0603 X8L AEC-Q200
на замовлення 9140 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188L81E393MA01J GCJ188L81E393MA01J Виробник : Murata Electronics GCJ188L81E393MA01-01.pdf Description: CAP CERAMIC MULTILAYER 0.039UF 2