Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188L8EC335KE08D
GCJ188L8EC335KE08D
GCJ188L8EC335KE08D Murata Electronics
GCJ188L8EC335KE08-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3.3UF 6.3V X8L 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.3 uF 6.3 VDC 10% 0603 X8L AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188L8EC335KE08D GCJ188L8EC335KE08D Виробник : Murata Electronics GCJ188L8EC335KE08_01A-3140188.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.3 uF 6.3 VDC 10% 0603 X8L AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
GCJ188L8EC335KE08D GCJ188L8EC335KE08D Виробник : Murata Electronics GCJ188L8EC335KE08-01A.pdf Description: CAP CER 3.3UF 6.3V X8L 0603