Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188L8YA683MA01D
GCJ188L8YA683MA01D
GCJ188L8YA683MA01D Murata Electronics
GCJ188L8YA683MA01-02B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 68000PF 35V X8L 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.068uF 35volts X8L 20% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188L8YA683MA01D Виробник : Murata Electronics c03e-516224.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.068uF 35volts X8L 20% Soft Term