Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R71C103KA01D
GCJ188R71C103KA01D
GCJ188R71C103KA01D Murata Electronics
GCJ188R71C103KA01-02D.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 16 VDC 10% 0603 X7R AEC-Q200
на замовлення 1863 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R71C103KA01D GCJ188R71C103KA01D Виробник : Murata Electronics GCJ188R71C103KA01-01.pdf Description: CAP CER 10000PF 16V X7R 0603
товару немає в наявності