Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R72A104MA01D
GCJ188R72A104MA01D
GCJ188R72A104MA01D Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luCeramicCapacitorsSMD&partno=GCJ188R72A104MA01%23
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 1470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R72A104MA01D GCJ188R72A104MA01D Виробник : Murata Electronics GCJ188R72A104MA01_02B-3140677.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 100 VDC 20% 0603 X7R AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.1 µF