Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R72A152KA01D
GCJ188R72A152KA01D
GCJ188R72A152KA01D Murata Electronics
GCJ188R72A152KA01_02D-3140704.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1500 pF 100 VDC 10% 0603 X7R AEC-Q200
на замовлення 3175 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R72A152KA01D GCJ188R72A152KA01D Виробник : Murata Electronics North America c03e.ashx Description: CAP CER 1500PF 100V X7R 0603