Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R72A153KA01D
GCJ188R72A153KA01D
GCJ188R72A153KA01D Murata Electronics
GCJ188R72A153KA01-02B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015 uF 100 VDC 10% 0603 X7R AEC-Q200
на замовлення 8810 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 100V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R72A153KA01D GCJ188R72A153KA01D Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luCeramicCapacitorsSMD&partno=GCJ188R72A153KA01%23 Description: CAP CER 0.015UF 100V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 0.015 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.015 µF