Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R92A102KA01D
GCJ188R92A102KA01D
GCJ188R92A102KA01D Murata Electronics
GCJ188R92A102KA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1000pF 100volts X8R 10% Soft Term
на замовлення 880 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R92A102KA01D GCJ188R92A102KA01D Виробник : Murata Electronics GCJ188R92A102KA01-01.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X8R 0603
на замовлення 13253 шт: