Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R92A103KA01D
GCJ188R92A103KA01D
GCJ188R92A103KA01D Murata Electronics
GCJ188R92A103KA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 100V X8R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 3145 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 100V X8R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R92A103KA01D GCJ188R92A103KA01D Виробник : Murata Electronics GCJ188R92A103KA01_01-1963590.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .01UF 100V 10% 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
GCJ188R92A103KA01D GCJ188R92A103KA01D Виробник : Murata Electronics GCJ188R92A103KA01-01.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X8R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF