Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R92A222KA01D
GCJ188R92A222KA01D
GCJ188R92A222KA01D Murata Electronics
GCJ188R92A222KA01_02B-3140381.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200 pF 100 VDC 10% 0603 X8R AEC-Q200
на замовлення 5590 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R92A222KA01D GCJ188R92A222KA01D Виробник : Murata Electronics GCJ188R92A222KA01-01.pdf Description: CAP CERAMIC MULTILAYER 0.0022UF