Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R92A223KA01D
GCJ188R92A223KA01D
GCJ188R92A223KA01D Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luCeramicCapacitorsSMD&partno=GCJ188R92A223KA01%23
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.022UF 100V X8R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 100V X8R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R92A223KA01D GCJ188R92A223KA01D Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luCeramicCapacitorsSMD&partno=GCJ188R92A223KA01%23 Description: CAP CER 0.022UF 100V X8R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.022 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
GCJ188R92A223KA01D GCJ188R92A223KA01D Виробник : Murata Electronics GCJ188R92A223KA01_01-1963805.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .022UF 100V 10% 0603