Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R92A333MA01D
GCJ188R92A333MA01D
GCJ188R92A333MA01D Murata Electronics
GCJ188R92A333MA01-02B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 33000PF 100V X8R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.033 uF 100 VDC 20% 0603 X8R AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R92A333MA01D GCJ188R92A333MA01D Виробник : Murata Electronics GCJ188R92A333MA01-02B.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.033 uF 100 VDC 20% 0603 X8R AEC-Q200