Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R92A392MA01D
GCJ188R92A392MA01D
GCJ188R92A392MA01D Murata Electronics
GCJ188R92A392MA01-02B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3900PF 100V X8R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 3900pF 100volts X8R 20% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R92A392MA01D GCJ188R92A392MA01D Виробник : Murata Electronics c03e-516224.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 3900pF 100volts X8R 20% Soft Term