Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCM0335C1E101JD03D
GCM0335C1E101JD03D
GCM0335C1E101JD03D Murata Electronics
c03e-806517.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100pF 25Volts 5%
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCM0335C1E101JD03D GCM0335C1E101JD03D Виробник : Murata Electronics Description: CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 pF